Polish Version   English Version   German Version   Pussian Version
Witamy w
Naszych Progach

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą. Mamy nadzieję, że chwila, którą poświęcą Państwo na zwiedzenie strony będzie miła i przyjemna oraz zachęci do skorzystania z naszych usług.

Serdecznie zapraszamy,
Motel Drink Bar

Strefa darmowego Internetu
Motel z WiFi

Oferta - Tanie Noclegi


* 32 miejsc noclegowych w pokojach 1, 2, 3 i 5 osobowych
* Pokój 2 osobowy ( lux sen) 160 zł
* Pokoj jednoosobowy bez łazenki 50 zl
* Pokoj 1 osobowy z łazienka 80 zł
* Pokój 2 osobowy bez łazienki 100 zł
* Pokój 2 osobowy z łazenką 120 zl
* Pokój VIP 2 osobowy z jakuzzi 160 zl
* Pokoj 3 osobowy z łazenką 160 zl
Pokoj 5 osobowy z łazenką 175 zl

Tani nocleg w komfortowych warunkach

Prezentujemy Państwu nowoczesny obiekt hotelowy, w którym na naszych gości czekają tanie noclegi w bardzo dobrych warunkach. Dla wszystkich gości odwiedzających Rzeszów i okolice przygotowaliśmy 19 miejsc noclegowych, oferta tanich noclegów dotyczy pokoi jedno- i dwuosobowych. Wybierając tani nocleg w naszym obiekcie, można skorzystać z zakwaterowania w pokojach z natryskiem lub w pokojach z łazienkami.

Pokój w wersji LUX

Mamy także w ofercie dwuosobowy pokój w wersji lux dla bardziej wymagających gości. Wszystkie nasze pokoje są przestronne i funkcjonalne. Zadbaliśmy także o wysoką estetykę pomieszczeń oraz o dobrą obsługę dla gości korzystających z taniego noclegu. Dodatkową atrakcją naszego motelu jest drink bar czynny przez całą dobę.

Dogodna lokalizacja

Nasz motel posiada doskonałą lokalizację, dzięki której będziecie Państwo mogli odpocząć w sprzyjających warunkach. Będąc w Rzeszowie łatwo do nas trafić, a gdyby Państwo mieli jednak z tym problem, zachęcamy to sprawdzenia Mapy dostępnej na stronie motelu.

Zachęcamy wszystkie osoby przebywające gościnnie w Rzeszowie do odwiedzenia naszego motelu, gdzie każdy może tanio wynająć pokój i wypocząć w komfortowych warunkach.

Informacje:
noclegirzeszow@wp.pl