Polish Version   English Version   German Version   Pussian Version
Witamy w
Naszych Progach

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą. Mamy nadzieję, że chwila, którą poświęcą Państwo na zwiedzenie strony będzie miła i przyjemna oraz zachęci do skorzystania z naszych usług.

Serdecznie zapraszamy,

Strefa darmowego Internetu
Motel z WiFi

Pokoje w Motelu


Wszystkim osobom, które przebywają w okolicach Rzeszowa prywatnie lub służbowo proponujemy noclegi w naszym obiekcie. Od dawna świadczymy usługi noclegowe, dlatego też doskonale wiemy, czego oczekują nasi klienci. Planując noclegi w Rzeszowie mają Państwo możliwość zarezerwowania pokoju dla jednej lub dwóch osób, wyposażone w natrysk lub łazienkę. Wszystkie nasze pokoje są przytulne i przestronne. Zadbaliśmy o ich pełne wyposażenie, dlatego w każdym pomieszczeniu znajduje się TV oraz można korzystać z dostępu do Internetu.

Mamy także pokój dwuosobowy o podwyższonym standardzie. Skorzystanie z naszych noclegów to z pewnością dobry wybór, gdyż gwarantujemy Państwu doskonałe warunki i przystępne ceny. Wiemy, jak ważna jest właściwa obsługa gości, dlatego nasi pracownicy są zawsze gotowi do pomocy. Szukając noclegów w Rzeszowie warto wybrać nasz obiekt, również ze względu na doskonale zaopatrzony drink bar czynny przez całą dobę.

Informacje:
noclegirzeszow@wp.pl