Osoby szukające większej przestrzeni jednocześnie będące w środku miasta zapraszamy do domku „ETNA 3” o powierzchni 37 metrów kwadratowych mieszczącym się na ulicy Morgowej 30A w Rzeszowie.

Domek posiada własny ogród i monitorowany parking. W dniu przyjazdu podajemy kod dostępu do drzwi, nie ma potrzeby odbioru kluczy – domek posiada elektroniczną klamkę aby jeszcze bardziej ułatwić państwu zakwaterowanie.
W sypialni znajduje się jedno duże dwuosobowe łóżko oraz jedno pojedyncze razem z pełnym kompletem pościeli, ręczników i kosmetyków. Kuchnia wyposażona jest w podstawowe przybory kuchenne oraz czajnik, lodówkę,  piekarnik, kuchenkę gazową, mikrofalówkę i zmywarkę. Toaleta jest wyposażona w podstawowe przybory higieniczne. W domku znajduje się również pralka oraz suszarka bębnowa.

Akceptujemy zwierzęta za dodatkową opłatą 25 zł za każdą dobę.

Domek przystosowany jest dla maksymalnie trzech osób i ewentualnie malutkich dzieci – nie zapewniamy dodatkowych pościeli ani łóżeczek.

Domek znajduje się na bocznej spokojnej uliczce obok ulicy Lwowskiej. W odległości 50 m znajduje się sklep Żabka. Blisko znajduje się również przystanek autobusowy.

Doba zaczyna się o godzinie 14:00 a kończy 11:00 następnego dnia.

Cena: 310 zł / doba

Wybierz język